התייעצות עם רופא עיניים לפני הסרת משקפיים בלייזר

התייעצות עם רופא עיניים לפני הסרת משקפיים בלייזר

העיניים הן האבר האחראי על אחד מחמשת החושים המאפשרים לנו להתנהל בעולם באופן עצמאי. הן אלו המאפשרות לנו לחזות ביופיו של העולם וליהנות ממנו והן האבר המאפשר לנו לראות סרטים, להחליט לאן פונים, לנהוג ולהתאים מערכת בגדים. המרכיבים משקפיים מכירים את המורכבות ואת התנאים שמחייבות משקפיים: נהיגה עם זוג נוסף של משקפיים, זהירות בסיסית לשמירה על שלמות המשקפיים, חשיבות השמירה על המשקפיים לפני כנסיה למים ועוד.

שינוי טוטלי של אורח החיים

אורח החיים ללא משקפיים אחרי ניתוחי עיניים שונים הינו שונה לחלוטין ויש להיערך אליו כראוי. יתרה מכך, מאחר והעיניים הן חלק כה רגיש בגופנו, ניתוח החודר אל אבר זה הינו ניתוח מורכב עד מאד ולכן ההחלטה על עריכת ניתוח להסרת משקפיים בלייזר אינה קלה או מהירה כל כך. זאת כאשר הניתוח עצמו אורך זמן קצר – דווקא ההחלטה הינה זו המצריכה סבלנות ומתן תשובות לשאלות המערערות את הבטחון שלנו בהצלחת הניתוח.

הליך הניתוח

הסרת משקפיים בלייזר הינה הליך ניתוחי שאינו מצריך אשפוז ואינו אורך זמן ממושך. הניתוח עצמו אינו כואב ובמהלכו משנים את מידת הקימור של הקרנית על מנת למקד את קרני האור בעין באופן הנכון לראייה מדויקת. כיום ישנן לא מעט שיטות טכנולוגיות לשינוי מידת הקרנית ואולם התייעצות מוקדמת עם רופא לגבי אופן עריכת הניתוח, בחירת השיטה המתאימה ביותר לקיומו והתוצאה הרצויה של הניתוח. בפגישת התייעצות עם רופא מומחה תוכלו לבטא את ההיסוסים והחששות שלכם ולקבל מענה מקצועי לכל בעיה.

מהות הפגישה עם רופא מומחה

הקרנית היא למעשה העדשה החיצונית של העין וממוקמת בחלק הקדמי והשקוף של עדשות העיניים הטבעיות. בניתוח – מעצבים את המבנה המחודש של הקרנית תוך הגעה לרמת הקימור המדויקת ביותר ליצירת חדות ראייה. ככל שהמספר גבוה יותר כך יש צורך ליישר יותר את הקרנית. פגישת התייעצות עם רופא מומחה לפני ניתוח להסרת משקפיים בלייזר יכולה לפוגג את כל החששות שלכם מפני הניתוח ולפעמים אפילו יכולה לגלות לכם שאולי אתם לא מתאימים בעצם לעריכת הניתוח. בדקו מראש על מנת שתוכלו להפיק את התוצאות האיכותיות והמקצועיות ביותר. למידע נוסף גלוש לאתר מומלץ מאד בקישור הזה.