איך מטפלים ברוזציאה

כל מי שאכפת לו מההופעה החיצונית שלו לא יכול שלא לשים לב לפצעונים אדומים שעלולים להופיע על פניו, ובהחלט כדאי לדעת שיש מה לעשות בנידון. פעמים רבות הופעת פצעונים אדומים זו לא הופעה מקרית שחולפת מעצמה, ולא פעם למעשה התופעה הזאת נכנסת תחת ההגדרה של רוזציאה. אם גם לכם יש מחלה שכזו אתם בוודאי מתעניינים בתחום של רוזציאה, וכדאי לכם לדעת שרוזציאה והטיפול בה זה תחום שיש בו תמיד חידושים ושכלולים. הסיבה העיקרית לכך זו העובדה שאחוז ניכר מהאוכלוסייה סובל מהתופעה הזאת, כך שאין ספק שיש מספר טיפולים שאתם יכולים לנסות. מדובר על תופעה שלא פעם מקבלת את השם "האקנה של הגיל המבוגר", כי למעשה רוזציאה יכולה להופיע אצל אנשים בני שלושים ואפילו אצל מבוגרים.

 

טיפול בעזרת משחות

כאשר אנשים רואים פצעונים שונים על פניהם לרוב הם מתחילים את הטיפול בעניין, ובצדק, בעזרת משחות שונות, כך שגם לכם כדאי לנסות את זה. כשמדברים על רוזציאה למעשה מדברים, לפני הכול, על היגיינה של הפנים ועל שימוש במשחות מיוחדות שלא פעם אכן יכולות לשפר את המצב. עם זאת, כמו שאתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם, התעסקות ברוזציאה ובטיפול בה לא תמיד יכולים להסתיים במשחות, ולפעמים יש צורך לעבור לטיפולים הרבה יותר משמעותיים. עם זאת, רגע לפני שאתם פונים לעשות טיפולים מהותיים יותר, כדאי שתשנו גם את התזונה כי הרבה פעמים הופעת הפצעונים יכולה להיות קשורה לחומרים שאתם רגישים אליהם.

 

מדוע כדאי לפנות אל קוסמטיקאית מובילה?

בתחום של רוזציאה והטיפול יש הרבה אפשרויות, ובמידה ועל ידי שמירה על היגיינה אתם לא מצליחים להעלים את הפצעונים, כדאי יהיה לפנות אל קוסמטיקאית מומחית. ברוזציאה ובטיפול בה אפשר לנסות לעיתים קילופי עור בעומקים שונים וגם שיטות כמו לייזר, כך שבסופו של דבר אתם תראו שינוי מהותי על הפנים שלכם. מה שחשוב באמת זה לפנות אל אשת מקצוע מובילה שתוכל לסייע לכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי בתחום. הטיפולים לרוב אינם כואבים והם בהחלט יכולים לשנות את המצב לטובה.

לסיכום, אני שבה ומדגישה חזור והדגש כי המפתח לריפוי נמצא באבחון. אבחון נכון מוביל לבחירת פרוטוקול נכון שמוביל לטיפול יעיל. כלומר, האבחון זה הלבנה הראשונה שעליה בונים את חומת הריפוי של העור. מכאן גם שאבחון לקוי לא רק שלא יועיל אל אף עשוי ליצור נזק לעור הפנים שבנדון.

 

אשמח לעמוד לרשותכן בכל סוגיה ושאלה.

שלכן ובשבילכן,

שושי קורן.

קוסמטיקאית רפואית חולון.

טל: 052-3354558

אימיל: yofikoren@walla.com