העלמת קמטים בשיטות מתקדמות

ישנם אנשים שאוהבים את המראה הטבעי, ורוצים לתת לפנים שלהם הזדמנות להזדקן בכבוד. אנשים אחרים לא מעוניינים עוד בקמטים שעל פניהם, והם מחליטים שהגיע הזמן לעבור טיפול העלמת קמטים. שתי שיטות בטוחות לכך הן מילוי קמטים ומתיחת פנים.

כל אלו שאינם אוהבים את מראה הקמטים שעל פניהם ורוצים להישאר צעירים לנצח, או לכל הפחות להיראות צעירים לגילם, יכולים לבצע ניתוח פלסטי או טיפול פולשני פחות על מנת להעלים אותם. היות והפנים הם הדבר הראשון שרואים, לפיהם מנחשים אנשים מהו גילו של אדם. על כן, לא פלא שמי שמעוניין להיראות צעיר יותר מגילו האמיתי ישים דגש בראש ובראשונה על הפנים שלו. העלמת קמטים יכולה להתבצע בשתי דרכים עיקריות:  מילוי קמטים או מתיחת פנים.

העלמת קמטים באמצעות מילוי קמטים היא השיטה הפולשנית פחות. מדובר בהליך פשוט ומהיר ביותר, שמתבצע תוך דקות ספורות. מילוי קמטים אפשר לבצע על ידי קוסמטיקאית או בעזרתו של מנתח פלסטי שהוכשרו לכך. המילוי מתבצע תוך הזרקת חומר אל תוך הפנים שממלא את הקמטים. היתרון של שיטה זו הוא בפשטות שלה, אך החיסרון שלה הוא שהחומר שממלא את הקמטים מחזיק מעמד לתקופה של ארבעה עד שישה חודשים. לאחר תקופה של חצי שנה המטופל צריך לבוא שוב כדי לבצע את המילוי.

העלמת קמטים על ידי ביצוע מתיחת פנים היא התשובה לחיסרון של מילוי קמטים. מתיחת פנים עוזרת להעלים את הקמטים לתקופה של שנים ארוכות (בערך 25 שנה) וחוסכת את ההליכה המרובה אל המנתח לצורך ביצוע המילוי. ניתוח פלסטי זה פופולרי בעיקר בקרב אנשים בגילאי 50 ומעלה, שמאסו בניסיונות להעלים את הקמטים על ידי מילוי שמחזיק לתקופה קצרה.

ניתוח פלסטי, כמו מתיחת פנים, הוא הליך שיש לחשוב עליו ארוכות לפני ההחלטה לבצע אותו. כל ניתוח פלסטי כרוך בסיכונים ותופעות לוואי, אך אלו לא צריכים להפחיד את המטופל ולגרום לו לחזור בו מההחלטה לעבור את הניתוח. ההחלטה החשובה היא בחירת המנתח שיבצע את הניתוח.

כמה סימנים למנתח פלסטי מקצועי: ראשית כל, מנתח פלסטי יסביר היטב על הסיכונים שכרוכים בניתוח. שנית, יש לו תעודות המעידות על הכשרתו ולצידן יש לו רישיון לעסוק בתחום. שלישית, ולא חשוב פחות, מכרים וחברים ממליצים עליו בחום. מידת הצלחתו של ניתוח פלסטי תלויה במנתח, לכן זוהי הבחירה החשובה ביותר. למידע נוסף על שיטות מתיחת פנים מומלצות לחצו כאן.