מדריך לבחירת קרם ידיים

אין ספק כי הסרת שיער בלייזר הפכה לאחד הטיפולים המוכרים והפופולאריים ביותר בתחום הקוסמטיקה. טיפולי לייזר מאפשרים הסרה של השיער המיותר לצמיתות ולכן כיום ניתן לראות רבים אשר בוחרים לבצע אותם, משני המינים. כמובן, לאחר הטיפול עצמו, ישנן כמה הנחיות חשובות אשר מסייעות לשמירה על האזור המטופל ולהרגיע אותו, הנחיות אשר כל מי שעומד לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר צריך לדעת אותן ולפעול לפיהן.

איך להרגיע את העור לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר?

לאחר הטיפול כדאי להיעזר במשחות מרגיעות על האזור המטופל, ומשחות אלוורה שונות הן המומלצות ביותר. בנוסף, חשוב למרוח קרם ייעודי על האזור בו בוצע הטיפול לפחות במשך השבוע שלאחר הטיפול. לדוגמא, אם מדובר בטיפול הסרת שיער בידיים, חשוב למרוח באופן יום יומי קרם ידיים עשיר אשר ימלא את העור בלחות וכך יסייע לו להחלים מהטיפול בצורה הרבה יותר טובה.

בנוסף, כדאי לבחור קרם ידיים עם מקדם הגנה אשר ישמור על עור הידיים כמה שיותר במידה ואתם יוצאים מהבית, שכן חשיפה לשמש מיד לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר עלולה להוביל לתוצאות לא נעימות.

קרם ידיים היפואלרגני

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק כשבוחרים קרם ידיים הוא שמדובר בקרם ידיים היפואלרגני. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה לכם לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר הינו התפתחות של אלרגיה באותו איזור בו ביצעתם את הטיפול, ובשל העובדה שהאזור כולו רגיש לאחר הטיפול, ישנו סיכוי גבוה מאוד להתפתחות של אלרגיה כזו.

לכן חשוב מאוד לבחור קרם ידיים היפואלרגני ללא פראבנים או חומרים אחרים אשר יכולים לגרום להתפתחות של אלרגיה ולהפוך את השימוש בקרם הידיים למזיק יותר מאשר מועיל.

המחיר לא קובע

רבים אשר עומדים לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר רוצים להתכונן לכך מראש ויוצאים לבצע רכישה של קרם ידיים, או קרם גוף המיועד עבור האזור בו יבוצע הטיפול. רבים מהם סבורים כי ככל שקרם הגוף, או הידיים, יקר יותר, כך הוא יותר טוב ויתאים להם בצורה הרבה יותר טובה לאחר הטיפול.

ובכן, מחירו של קרם הגוף הוא לא הדבר היחיד שקובע. אמנם, רכישה של קרם ממותג מוכר ויוקרתי הינה רכישה שמבטיחה לכם מרכיבים הרבה יותר איכותיים וטובים מקרמים זולים מחברה לא מוכרת או ידועה, אך יחד עם זאת חשוב לקרוא את המרכיבים היטב ובמידת הצורך להתייעץ עם המומחים במכון הלייזר בו אתם עומדים לבצע את הטיפול. הם יוכלו להמליץ לכם על סוגים של קרמים איכותיים אשר ישמשו אתכם בצורה הטובה ביותר לאחר הטיפול ויאפשרו לכם לסייע להחלמה של האזור ממנו אתם מבצעים הסרת שיער בלייזר בצורה הטובה ביותר, בצורה מהירה יותר ועם מינימום של כאבים או רגישות באזור בימים שלאחר הטיפול.