הסרת שיער בגב

טיפולי הסרת שיער בגב מיועדים לגברים ונשים. כאשר בקרב גברים מדובר בטיפול מאוד פופולרי. גברים מבצעים הסרת שיער בלייזר תוך התמקדות באזור הגב, הכתפיים והחזה. מעטים הם הגברים אשר מבצעים הסרת שיער כללית מכל אזורי הגוף. במקרים של שיער גוף רב, אפשר יהיה לבצע דילול שיער באזור הרגליים והזרועות. הסרת שיער בגב מתבצעת בסדרה של טיפולים כאשר יש צורך לרוב ב-8 טיפולים בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. תוצאות מעודדות ראשונות אפשר לראות כבר בטיפול השלישי.

הסרת שיער בגב מחירים

תעריפים של טיפולי הסרת שיער בלייזר נקבעים על פי גודל האזור המטופל. בהתאם לכך, אזורים כמו גב או חזה כרוכים בעלויות גבוהות יותר בהשוואה להסרת שיער במפשעה או בית שחי. יחד עם זאת, הגברים אשר כבר ביצעו טיפולי הסרת שיער בגב שמחים על כך. התוצאות הסופיות מצדיקות את ההשקעה הכספית. אין כל סיבה לחשוש עוד מהורדת חולצה בחוף הים או בחדש הכושר. שיער הגב אינו אסתטי ומיותר. יש לציין כי מכוני הסרת שיער בלייזר נכונים להציע לגברים תכניות תשלום נוחות, מחירים אטרקטיביים וגם פריסת תשלומים. בעלי ביטוחים משלימים באחת מקופות החולים יוכלו למצוא הנחות וליהנות ממחירים מסובסדים. הסרת שיער בגב אינה זולה, אך מדובר בטיפול בר השגה לכל הדעות.

כיצד מתחילים טיפול הסרת שיער בגב?

אין כל צורך בהכנות מיוחדות לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר. צוות המכון הוא שמבצע את כל ההכנות הדרושות. יחד עם זאת, נציין כי עליכם להגיע אל המכון ביום הטיפול עם שיער באזור הגב. לקראת הטיפול הראשון יבקש הצוות לצלם את האזור למטרת מעקב אחר התקדמות הטיפולים. כמו כן, יש להימנע ממריטת שיער באזור במהלך תקופת הטיפולים. אלו אשר יבקשו להסיר את שיער גבם בין הטיפולים יוכלו לעשות זאת בעזרת גילוח או קרם להסרת שיער. אין לבצע הסרת שיער בשעווה במהלך תקופת הטיפול.

כאבים קלים מתלווים אל הטיפולים, יש להשתמש בקרם אלחוש בהתאם לדרגת הכאב האישית. ישנם אשר צולחים את הטיפולים ללא כל כאב משמעותי בעוד שאחרים סובלים מאוד מהכאבים. הצוות המקצועי במכון ערוך לספק לכם מענה מלא לכאבי הנלווים. האחיות והרופאים המטפלים מציעים קרמים לאלחוש ושימוש בקרח בכדי לצמצם את הכאבים. נדגיש כי מדובר בכאבים חולפים. עם תום הטיפול נעלמים הכאבים. תיתכן אדמומיות אשר תלווה אתכם למשך כמה שעות, אך ניתן יהיה לחזור לתפקוד מלא כבר באותו היום.