הסרת שיער לגברים

מכוני הלייזר מדווחים כי כ-40% מהמטופלים במכון הם גברים. בניגוד לעבר בו גברים לא נהגו להשקיע כל מאמץ בטיפוח המראה החיצוני, כיום כבר ישנה מודעות רבה לחשיבות טיפוח הגוף. הסרת שיער לגברים מתבצעת בתהליך זהה להסרת השיער של הנשים. ההבדלים באים לידי ביטוי בעיקר באזורים הפופולריים להסרת שיער ובמשך הטיפול. שיער הגוף של הגבר נוטה להיות עבה וכהה יותר. הגברים בוחרים לרוב להסיר שיער באופן מלא רק באזורים כמו גב, כתפיים ובטן. מעטים הם הגברים אשר מבקשים לבצע הסרת שיער כללית מכל אזורי הגוף.

יתרונות של הסרת שיער לגברים

  1. שיער גוף מעורר הזעה מרובה. לאחר כמה טיפולי הסרת שיער בלייזר לא תתעוררו עוד בתוך שלולית של זיעה.
  2. הסרת שיער לגברים מומלצת בעבור אלו אשר מתאמנים בחדרי הכושר. השרירים בחזה, בזרועות ובבטן נראים מרשימים הרבה יותר כאשר הם אינם מכוסים בשיער מיותר.
  3. גברים שעירים מאוד סובלים מחוסר ביטחון עצמי אשר פוגע ביכולת שלהם ליצור קשרים רומנטיים. לאחר טיפולי הסרת השיער ניכר שיפור בתדמית האישית ותחושת הביטחון.
  4. שיער הגוף של הגבר עבה וכהה, מכשירי הלייזר מתמקדים במהרה בפיגמנט הכהה ומשמידים את זקיקי השיער. התוצאות הטובות נראות לעין כבר לאחר 3-4 טיפולים.

הסרת שיער לגברים עם קעקועים

חשוב להדגיש כי לא ניתן לבצע הסרת שיער לגברים על גבי קעקוע. על כן, גברים רבים מבצעים את טיפולי הסרת השיער טרם ביצוע הקעקוע. אם כבר קעקעתם את האזור, ניתן להסיר שיער בעזרת לייזר סביב הקעקוע, אך לא על גביו. הלייזר מזהה את הצבע הכהה של הקעקוע ומתייחס אליו כמו אל הפיגמנט הכהה שבשורש השיער. התוצאה היא כוויות, צלקות ונזקים בלתי הפיכים לקעקוע. הצוותים המטפלים במכונים הגדולים מכירים את הבעיה, הם יודעים כי אסור לבצע הסרת שיער בלייזר על גבי קעקוע ולכן מציעים קרם להסרת שיער. טרם תחילת הטיפול יכוסה הקעקוע בחומר מתאים במטרה להגן עליו ועל העור.

טיפים שימושיים לקראת הסרת שיער לגבר

ראשית, יש לציין כי הסרת שיער בלייזר דורשת סבלנות והתמדה. את התוצאות לא תראו מיד לאחר הטיפול הראשון וגם לא לאחר הטיפול השני. יש לדבוק בהוראות הרופא, להגיע אל הטיפולים במועד המבוקש ולהימנע ככל הניתן מחשיפה אל השמש. הצוות המטפל במכונים המוסמכים מנהל מעקב צמוד אחד התקדמות הטיפול ומקבל החלטות בהתאם. אם אנכם בטוחים באשר להתאמתכם לטיפול ניתן לבצע בכל מכון הדגמה קצרה של מכשיר הלייזר. ההדגמה תמחיש לכם מהי הרת שיער לגברים ותרגיע את החששות, ישנו כמובן גם מכשיר ביתי להסרת שיער שיוכל לעשות את העבודה באופן חלקי.