הסרת שיער בידיים

אזור הידיים הפך בשנים האחרונות נפוץ מאוד במרפאות הסרת השיער. נשים וגם גברים מבקשים לבצע הסרת שיער בלייזר באזור הזרועות. מכשיר הלייזר הוא היחיד אשר מסוגל לצמצם בצורה משמעותית את כמות השיער באזור. הסרת שיער בידיים באמצעות גילוח, מריטה בשעווה או קרם להסרת שיער, אינה משיגה תוצאות טובות בטווח הארוך. כבר לאחר כ-24 שעות ממועד הגילוח ניתן יהיה לראות סימנים של צמיחת שיער באזור, השעווה מאוד כואבת וקרם הסרת השיער מביא עמו ריחות לא נעימים.

שיטות הסרת שיער בידיים

הסרת שיער הגוף הפכה בשנים האחרונות לנורמה של ממש. נשים בעולם המערבי נוהגות להסיר באופן קבוע את כל שיער גופן. הסרת שיער בלייזר היא הדרך היחידה באמצעותה אפשר יהיה להיפרד מהשיער אחת ולתמיד. כאשר עומדת על הפרק הסרת שיער בידיים ניתן יהיה לעשות שימוש בסכין גילוח, מריטה בעזרת שעווה וגם קרמים להסרת שיער. את התוצאות לא תהיינה טובות במיוחד. הגילוח אינו נוח באזורים כמו המרפקים או גב היד, השעווה מאוד וכואבת ולא ניתן לבצע את הטיפול באופן עצמאי. הסרת שיער בלייזר היא הדרך היחידה בה תוכלו להיפרד מהשיער המיותר.

הסרת שיער בידיים בלייזר

מכשיר הלייזר אידאלי עבור הסרת שיער לצמיתות באזור בית השחי, הזרועות, המרפקים וכף היד. בתוך מספר טיפולים כבר תוכלו לראות תוצאות. כאשר בתום סדרת הטיפולים תישאר רק פלומה דקה וכמעט בלתי מורגשת. חשוב להדגיש כי טיפולי הסרת שיער בלייזר מצליחים להסיר כ-80% מכמות השיער באזור המטופל. לא קיימת שיטת הסרת שיער אשר תוכל למנוע התפתחות של זקיקי שיער חדשים באזור. אך מכשירי הלייזר דווקא כן מצליחים להשמיד כמעט את כל זקיקי השיער הקיימים.

מי מתאים לטיפולי הסרת שיער?

מכוני הסרת השיער מציעים טיפולים לנשים וגברים בגילאים משתנים. את הטיפולים אפשר יהיה להתחיל כבר בגיל 18. אין הגבלת גיל לטיפולי הלייזר אך יש להדגיש כי מכשירי הלייזר אינם מצליחים להסיר שיער לבן. העדר הפיגמנט מגביל את היכולת של המכשיר לזהות את זקיקי השיער. טיפולי הסרת שיער בידיים בעזרת לייזר פחות מתאימים לבעלי שיער בלונדיני או ג'ינג'י. נדגיש כי בעזרת מכשירי לייזר חדישים ניתן לבצע טיפולים גם לבעלי שיער בהיר. טיפולי הסרת שיער בידיים אפשר לבצע בכל חודשי השנה. אך כדאי יהיה לרכב את הטיפולים בחודשי החורף בכדי למנוע את חשיפת האזור השמש. נציין גם כי המכונים מאפשרים הסרת שיער חלקית בלבד מאזור כף היד, האמה או הכתף.