הסרת שיער לצמיתות

המון נשים חולמות במשך שנים רבות על הסרת שיער לצמיתות. בכל פעם בה הן מגלחות את השיער או מורטות אותו בשעווה, הן מקוות כי הפעם השיער המיותר לא ישוב שוב לצמוח. אך אלו הן שיטות הסרת שיער אשר אינן פוגעות בשורש השיער. הסרת שיער לצמיתות אפשרית רק כאשר הטיפול מתמקד בשורש השיער. קרני הלייזר מזהים את הפיגמנט הכהה אשר בשורש השיער ומשמידים אותו בעזרת חימום. כל זקיק שיער אשר הושמד על ידי הלייזר נפלט מהגוף. זקיק השיער הזה לא יוכל להמשיך עוד להצמיח שיער. בכל טיפול לייזר כזה מושמדים מאות עד אלפי זקיקי שיער, בתום סדרה של טיפולים, האזור כבר כמעט חלק לגמרי משיער מיותר.

הסרת שיער לצמיתות מחירים

בכל מכון הסרת שיער בלייזר מחירים שונים. את המחירון מרכיב צוות המכון תוך התייחסות לגודל האזור המטופל ומשך הטיפול הדרוש. טיפול הסרת שיער לצמיתות בבית השחי כרוך בזמן קצר, טיפול דומה אשר מתבצע בגב או ברגליים, דורש זמן עבודה רב יותר. מידע אודות הסרת שיער בלייזר מחירים תוכלו לקבל במכונים. בכדי לקבל הצעת מחיר מסודרת, להתרשם מהמכון ולהתנסות בטיפול, כדאי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית.

הסרת שיער לצמיתות באזור הפנים

אין כל ספק כי בעבור נשים שיער מיותר בפנים הוא צרה צרורה. האפשרות להסיר שיער בפנים לצמיתות היא בשורה נהדרת בעבור נשים בכל גיל. פלומה קטנה מעל השפה, שיער מיותר אשר צומח על הסנטר וגם שיער פאות, את כל אלו ניתן להסיר בעזרת טיפולי לייזר לצמיתות. לאחר שנים רבות בהן נשים נאלצו למרות בכאב רב את שיער הפנים, הביאו עמם מכוני הלייזר בשורה טובה. לטיפולי הסרת שיער בלייזר מחירים נוחים. כאשר עושים שימוש בפריסת תשלומים, מבצעים והנחות מטעם הביטוחים המשלימים של קופות החולים, אפשר לקבל טיפולי הסרת שיער לצמיתות במחירים שווים לכל כיס.

כאשר מדובר בהסרת שיער לצמיתות באזור רגיש כמו הפנים, יש להקפיד לבחור במכון איכותי אשר פועל תחת פיקוח רפואי. שימוש לא נכון במכשיר הלייזר עשוי להותיר אתכם מצולקים למשך תקופה ארוכה. חשוב לבחון היטב את התאמת הטיפול לאזור ולזכור כי לא ניתן יהיה למרוט את השיער באזור המטופל במהלך תקופת הטיפול. כל מריטה של זקיקי שיער תעכב את תוצאות טיפולי הלייזר. שימו לב, הסרת שיער לצמיתות באזור הפנים אפשרית, אך יש לבחור נכון את סוג הטיפול ובעיקר את המטפל. אל לכם להפקיד את עור הפנים שלכם בידיים לא מיומנות.