הסרת שיער באוזניים

טיפולי הסרת שיער באוזניים מיועדים בעיקר לגברים. השיער אשר צומח באוזניים מהווה מטרד אסתטי. אף גבר לא ירצה להסתובב עם שיער כהה אשר מבצבץ מהאוזניים. על כן, הם ממהרים לבצע הסרת שיער באוזניים באופן קבוע. נציין כי אין מדובר באזור טיפול נגיש. הסרת השיער באוזניים דורשת התעסקות וציוד מתאים. השיטות הפופולריות להסרת שיער באזור בבית הן מכשיר ביתי להסרת שיער באוזניים ובאזור האף או שעווה.

הסרת שיער באוזניים עם מכשיר ביתי

אלו הם מכשירים אשר כוללים מערכת סכינים קטנה לחיתוך השיער אשר באוזניים, הם מתאימים גם להסרת שיער באף. הפעולה של המכשירים דומה לפעולה של גילוח. התוצאות אינן עמידות לאורך זמן, יש לחזור ולקצוץ את השיער באוזניים אחת למספר ימים. השימוש במכשיר פשוט אך הוא דורש דיוק ועדינות. הסרת שיער באוזניים בבית אפשר לבצע גם בעזרת שעווה, אך זהו טיפול אשר כרוך בכאב משמעותי. מריטת שיער באזור כה עדין כמה האוזניים כרוכה בכאב משמעותי. היתרון היחיד של השעווה לעומת השימוש במכשירים הביתיים הוא תוצאות ארוכות טווח יותר. לאחר טיפול בשעווה השיער ישוב לצמוח רק בעוד שבועיים עד שלושה.

הסרת שיער באוזניים לצמיתות

גברים חכמים מסירים שיער תוך חשיבה מעשית ועניינית. הסרת שיער בלייזר היא השיטה היחידה בה ניתן להסיר שיער לצמיתות. הם בוחרים בשיטת הלייזר על פני שיטות אחרות אשר אינן מביאות תוצאות לטווח הארוך. הגברים בוחרים פחות בטיפולי מריטת שיער כואבים. בניגוד לנשים אשר מתרגלות לטיפולים הללו כבר בגיל צעיר, הגברים אינם נוהגים לעשות זאת. עלייה משמעותית בכמות הגברים אשר מבצעים הסרת שיער מהגוף, הופיעה עם פיתוח מכשירי הלייזר. הסרת שיער בלייזר היא יעילה, הגיונית ואינה כרוכה בכאבים משמעותיים. זוהי שיטת הסרת שיער מתאימה לגברים.

הסרת השיער באוזניים בלייזר מתבצעת בצורה מאוד פשוטה. בכל טיפול מושמדים מספר זקיקי שיער עד לרגע בו האזור חלק משיער. בניגוד לאזורים כמו גב או בטן, במקרה של האוזניים הסרת שיער בלייזר לגברים אינה כה יקרה. מדובר בשטח קטן מאוד אשר הטיפול בו מאוד פשוט. גברים אשר כבר התנסו בטיפולי לייזר באזור ממהרים להמליץ בחום על הטיפולים לחבריהם. יש כאן הזדמנות נוחה להיפרד משיער האוזניים המיותר אחת ולתמיד. לא עוד שימוש תכוף במכונות ביתיות לגיזום השיער או בחירה בתספורות ארוכות מתוך בקשה להסתיר את השיער המבצבץ. מכוני הלייזר מציעים פתרון טוב יותר להסרה לצמיתות של השיער באוזניים.