מכשיר ביתי להסרת שיער לצמיתות

עם התפתחות ענף הסרת השיער, פותחו גם מכשירים ביתיים אשר מבטיחים הסרת שיער לצמיתות. אלו הם מכשירים אשר מסירים שיער תוך טכניקה של אור או אינפרא אדום. חשוב להדגיש כי אלו אינו מכשירי הסרת שיער בלייזר. מכשיר ביתי להסרת שיער לצמיתות מופעל על ידי טכניקות אשר אינן דורשות השגחה רפואית או פיקוח. העצמה של המכשירים הביתיים חלשה יותר מתוך מטרה למנוע פציעות או גרימת נזקים. בהתאם לכך, גם התוצאות הרבה פחות מהירות וטובות. מכשיר ביתי להסרת שיער לצמיתות לא יוכל להשיג תוצאות טובות לאלו של מכשירי הלייזר. המכשירים הביתיים מצליחים להסיר שיער באופן חלקי בלבד. אין מדובר במכשירים אשר מסוגלים להתחרות במכוני הלייזר.

מכשיר ביתי להסרת שיער לצמיתות – יתרונות

א.      פרטיות מלאה בזמן הסרת השיער. המשתמשים מסירים את השיער בעצמם בבית ללא צורך בנוכחות של מטפל או רופא. כאשר מדובר על הסרת שיער באזורים אינטימיים כמו הסרת שיער במפשעה, יש אשר מעדיפים לעשות זאת בבית.

ב.      המכשירים הביתיים מאוד נוחים לשימוש ופשוטים להפעלה. לאחר כמה ניסיונות כבר תלמדו להכיר את המכשיר ולהפיק ממנו את התוצאות הטובות ביותר.

ג.       מכשיר ביתי להסרת שיער לצמיתות ניתן לרכוש תוך תכנית פריסת תשלומים נוחה.

ד.      המכשיר ניתן להעברה בין מספר בנות משפחה או חברות.

מכשיר ביתי להסרת שיער לצמיתות – חסרונות

א.      המכשירים מסירים שיער תוך שימוש בטכניקת אור. הדבר מצריך נורות מיוחדות אשר יש להחליף לאחר כל טיפול ממושך. הנורות הללו יקרות. תחזוקת המכשירים הביתיים אינה זולה, החלפת הנורות דורשת השקעה כספית קבועה.

ב.      הסרת שיער בעזרת מכשיר ביתי אינה מביאה את התוצאות הטובות של מכשירי הלייזר במכון. עצמת המכשירים אינה חזקה והתוצאות בהתאם.

ג.       העדר השגחה רפואית או מטפלים מנוסים חושף אותך לסכנות. בכדי להפוך את המכשירים בטוחים לשימוש ביתי, הם פועלים בעצמה מאוד נמוכה. אין כל ספק כי מעורבות של מטפלים מוסמכים במכון הסרת שיער בלייזר תביא עמה תוצאות טובות יותר. כמו כן, נציין כי המכשירים אינם מתאימים לטיפול באזור הפנים.

ד.      מכשיר ביתי המשמש הסרת שיער לצמיתות כרוך בעלויות גבוהות, המכשירים אינם זולים כלל.

אין ספק כי נוח הרבה יותר לבצע טיפולי הסרת שיער באופן פרטי בבית. אך כאשר בוחנים את הדברים במבחן התוצאה, מגלים כי מכוני הלייזר הם שמשיגים תוצאות טובות יותר בטווח הארוך ובטווח הקצר. אי הנוחות בטיפולי הלייזר היא זמנית בעוד מהתוצאות הטובות תיהנו למשך תקופה ארוכה.