קרם להסרת שיער

בכל תמרוקיה תוכלו למצוא במחלקת מוצרי הסרת השיער גם קרמים להסרת שיער המיועדים לגברים או נשים. קרם הסרת שיער מתבסס על חומר אשר קוטע את השיער בחלקו החיצוני. הקרם מבצע פעולה דומה לפעולת הגילוח. הוא מספק תוצאות זמניות בלבד. השימוש בקרם מתאים לכל אזורי הגוף (הוא פחות מתאים לטיפול באזור הפנים). קרם להסרת שיער יוכל לשמש כאמצעי להסרת שיער בבית השחי, הסרת שיער במפשעה, זרועות או הבטן. הקרם אינו מתאים לאזורים גדולים כמו רגליים או גב לגברים.

קרם להסרת שיער – יתרונות

א.      הסרת השיער נטולת כאב. התהליך דומה לגילוח ואינו כרוך בכאבים (יש לעקוב אחר הוראות השימוש).

ב.      קרם להסרת שיער נמכר במחיר שווה לכל כיס. ניתן לרכוש שפורפרת של קרם בכמה עשרות שקלים. כאשר הקרם זמין בכל רשתות הפארם.

ג.       הטיפול אינו כרוך בהתעסקות עם סכיני גילוח חדים או מריטת שיער כואבת.

ד.      טיפול הסרת שיער בעזרת קרם מתאים גם לבנות נוער אשר עושות את צעדיהן הראשונים בתחום.

חסרונות של קרם להסרת שיער

ראשית, נציין כי מדובר בשיטת הסרת שיער זמנית ביותר במיוחד אם מדובר על הסרת שיער בגב לגברים או כאשר מדובר על שיער עבה. קרמים להסרת שיער אינם משיגים תוצאות בטווח הארוך, יש לחזור על הטיפול אחת למספר ימים. חיסרון נוסף בא לידי ביטוי במורכבות הטיפול. זהו קרם אשר מכיל חומרים כימיים חזקים הכרוכים בריחות לא נעימים ולעתים גם תחושה לא נעימה על העור. בכדי למנוע פגיעה בעור יש לעשות שימוש בקרם על פי הנחיות היצרן. אין להשאיר את הקרם על העור זמן ממושך או למרוח אותו על עור מגורה או פצוע.

יש לציין כי קרם להסרת שיער מצליח להשיג תוצאות חלקיות בלבד. נדירים הם המקרים בהם תסיימו את הטיפול עם עור חלק משיער מיותר. הסרת שיער בטכניקה דומה מתאפשרת גם עם ספריי המתיז את החומר על העור ושאר תכשירים כמו ג'ל או קצף להסרת שיער. פעולת התכשירים הללו זהה, אין הם מביאים תוצאות בטווח הארוך.

למי זה מתאים?

הקרם נוח לשימוש בעבור גברים או נשים אשר נמצאים בתהליך טיפול להסרת שיער בלייזר. במהלך תקופת הטיפול לא ניתן יהיה למרוט שיער. על כן, הם נאלצים לבחור בשיטות הסרת שיער כמו גילוח או קרם להסרת שיער. בעבורם, הקרמים מהווים פתרון מאוד נוח. הם מצליחים להסיר את מעט השיער אשר טרם נשר בעקבות טיפולי הלייזר. נחזור ונדגיש כי הקרם אינו מתאים לטיפול על עור מגורה או אדמומי.