הסרת משקפיים בלייזר מחירים

ניתוח הסרת משקפיים הוא ללא כל ספק הגשמת חלום בעבור אלו אשר סובלים מבעיות ראייה. התלות במשקפיים או בעדשות המגע מגבילה אותם ופוגעת באיכות החיים. האפשרות לבצע ניתוחים לתיקון הראייה הביאה בשורה משמחת אל התחום. צעירים ומבוגרים ממהרים לבצע את הניתוח ולהיפרד מהמשקפיים אחת ולתמיד. השיקולים אשר עולים עם המחשבה לביצוע הניתוח עוסקים בעלויות וסיכונים. עם התפתחות התחום הסיכונים הצטמצמו בצורה משמעותית וכך גם המחירים. לכל מכון אשר מציע טיפולי הסרת משקפיים בלייזר מחירים משלו, אך ניתן יהיה למצוא הנחות במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים או ביטוחי בריאות פרטיים. פרט לכך, נכונים המכונים להציע לקהל הלקוחות שלהם תכניות פריסת תשלומים נוחות. ניתוח לייזר בעיניים להסרת משקפיים הפך בשנים האחרונות נגיש הרבה יותר.

טיפולי הסרת משקפיים בלייזר מחירים משוערים

ראשית נציין כי המחירים אינם קבועים, לטיפולי הסרת משקפיים בלייזר מחירים אשר משתנים על פי סוג הניתוח, מורכבות ההליך והכשרת המנתח. לצורך קבלת הצעת מחיר נקודתית יש לגשת אל המכון ולעבור בדיקת רופא לבחינת התאמתכם לטיפול. מחיר ממוצע של ניתח הסרת משקפיים נע סביב 9,800 שקלים, כאשר טיפול משולב לתיקון קוצר ראייה ובעיות נוספות כרוך בעלות של 7,000 שקלים לכל עין. המחירים הללו אינם סופיים, הם נתונים לשינוי על פי התנאים הקיימים בשטח.

תוצאות של ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר

בישראל מבוצעים בכל שנה כ-15,000 ניתוחים להסרת משקפיים באמצעות מכשירי לייזר. הניתוחים ברובם מסתיימים בהצלחה ללא כל סיבוכים כאשר המטופלים נפרדים בשמחה מהמשקפיים. ישנם מקרים בהם לאחר תקופה חלה נסיגה אשר מחייבת שימוש חוזר במשקפיים. במקרים אלו ניתן יהיה לשוב לבצע את הטיפול או לחזור להיעזר במשקפיים. יש לציין כי הניתוחים מיועדים למרכיבי משקפיים בעלי מספר יציב, אלו אשר ראייתם נמצאת בשלב של הידרדרות מתמדת פחות מתאימים לניתוח.

יש לזכור כי לכל ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מחירים משלו. במקרים בהם מדובר בניתוח מורכב אשר דורש תיקונים נוספים, המחיר ייקבע בהתאם. בחירה במרפאה בעלת מוניטין ומנתח מנוסה חשובה מאוד. כל מטופל אשר מבצע ניתוח לתיקון הראייה שואף לקבל את הטיפול הטוב ביותר. כאשר נקבעים לניתוחי הסרת משקפיים בלייזר מחירים גבוהים יש לבחון את הגורמים העומדים מאחורי המחירים. ייתכן כי המחיר גבוהה יותר בשל הליך מורכב אשר יש לבצע. פערים משמעותיים בין כמה הצעות מחיר או חוות דעת יש לבדוק היטב. אין מדובר בתחום בו תוכלו להרשות לעצמכם פשרות.